23 czerwca 2022 / 23 JUN 2022
Harmonogram kobiet/Women schedule
I runda/I round
9:00
B.2 Turner/Gaffney (USA) – Tsubouchi/Yabumi (JPN) 2:0
21:12, 21:12
B.1 Schürholz/Schieder (GER) – Manavi/Kalamaridou (GRE) 2:0
21:14, 21:9
9:45
B.2 Rantala/Muukka (FIN) – Metsäkoivu/Metsäkoivu (FIN) 0:2
19:21, 22:24
B.1 Raupelyte/Krizanauskaite (LTU) – Fuchs/Nobles (USA) 2:1
19:21, 21:14, 15:12
10:30
B.2 Wang X. X./J. J. Zeng (CHN) Esarte/Vergara (ESP) 2:0
21:18, 21:11
B.1 Milton/MacDonald (NZL) Vasiliauskaite/Andriukaityte (LTU) 1:2
19:21, 21:19, 9:15
11:15
B.1 Kunst/Körtzinger (GER) Simanicova/Tokosova (SVK) 2:1
18:21, 21:17, 15:13
B.2 Stok/van Werkhoven (NED) Bauer/Horton (USA) 0:2
19:21, 17:21
II runda/II round
14:30
Jessica Gaffney / Molly Turner (USA) – Hanna-Marie Schieder / Paula Schurholz (GER) 2:0
21:17, 21:19
Katja Metsakoivu / Tuuli Metsakoivu (FIN) – Skalve Krizanauskaite / Aine Raupelyte (LTU) 1:2
18:21, 21:18, 12:15
15:20
Xinxin Wang / Jinjin Zeng (CHN) – Urte Andriukaityte / Ieva Vasiliauskaite (LTU) 2:1
21:11, 18:21, 15:11
Leonie Kortzinger / Lea Kunst (GER) – Brook Bauer / Katie Horton (USA) 1:2
21:16, 16:21, 11:15
Harmonogram mężczyzn/men schedule
I runda/I round
12:00
B.1 Knobloch/Kittel (CZE) – Korycki/Wawrzyńczyk (POL) 1:2
17:21, 21:16, 12:15
B.2 Monduzzi/Boncompagni (ITA) – Ha Likejiang/Wu Jiaxin (CHN) 0:2
7:21, 8:21
12:50
B.2 Kanellos/Mandilaris A. (GRE) – Hajos/Streli (HUN) 2:0
21:15, 21:16
B.1 Huster/Sagstetter (GER) –Shoji/Ikeda (JPN) 2:0
21:15, 21:19
13:40
B.2 Monfort/Perez (ESP) – Hadar/Katriel (ISR) 2:0
21:18, 21:18
B.1 Klein/Philippe (FRA) – Wust/Just (GER) 0:2
19:21, 16:21
II runda/II round
16:10
Thomas Hartles / Alani Nicklin (NZL) – Iason Kanellos / Angelos Mandilaris (GRE) 0:2
12:21, 13:21
Michal Korycki / Stanislaw Wawrzynczyk (POL) – Likejiang Ha / Jiaxin Wu (CHN) 2:1
14:21, 21:18, 15:11
17:00
Javier Monfort / Pablo Perez (ESP) – Maximilian Just / Lui Wust (GER) 2:1
21:17, 17:21, 16:14
Philipp Huster / Benedikt Sagstetter (GER) – Paul Pascariuc/ Laurenz Leitner (AUT) 2:0
21:16, 21:15
24 czerwca 2022 / 24 JUN 2022
Harmonogram kobiet/Women schedule
Grupa A:
11:00
B.1 Kociołek/Łodej (POL) – Raupelyte/Krizanauskaite (LTU) 2:0
21:15, 22:20
B.2 Klinke/Ottens (GER) – Mardones/Natalia (CHI) 2:0
21:16, 21:11
16:20
B. 1 Kociołek/Łodej (POL) – Klinke/Ottens (GER) 2:1
21:19, 17:21, 16:14
18:00
B. 2 Raupelyte/Krizanauskaite (LTU) – Mardones/Natalia (CHI) 1:2
17:21, 21:14, 13:15
Grupa B:
08:30
B.1 Kraft/Stockman (USA) – Legieta/Jochym (POL) 2:0
21:13, 21:18
B.2 Turner/Gaffney (USA) – Sinisalo, I./Sinisalo, S. (FIN) 1:2
21:11, 19:21, 18:21
15:30
B. 2 Kraft/Stockman (USA) – Sinisalo, I./Sinisalo, S. (FIN) 2:0
21:17, 21:17
17:10
B. 2 Legieta/Jochym (POL) – Turner/Gaffney (USA) 1:2
21:15, 16:21, 9:15
Grupa C:
10:10
B.1 Ariana/Karelys (ECU) – Ceynowa/Jundziłł (POL) 0:2
15:21, 20:22
B.2 Dumbauskaite/Grudzinskaite (LTU) – Bauer/Horton (USA) 1:2
21:10, 17:21, 9:15
16:20
B. 2 Ceynowa/Jundziłł (POL) – Bauer/Horton (USA) 0:2
21:23, 16:21
18:00
B. 1 Ariana/Karelys (ECU) – Dumbauskaite/Grudzinskaite (LTU) 1:2
21:17, 18:21, 10:15
Grupa D:
09:20
B.2 Paulikiene/Erika (LTU) – Wang X. X./J. J. Zeng (CHN) 2:1
18:21, 25:23, 16:14
B.1 Khmil/Lazarenko (UKR) – Gruszczyńska/Wachowicz (POL) 2:1
23:21, 19:21, 15:9
15:30
B. 1 Paulikiene/Erika (LTU) – Khmil/Lazarenko (UKR) 0:2
19:21, 19:21
17:10
B. 1 Wang X. X./J. J. Zeng (CHN) – Gruszczyńska/Wachowicz (POL) 1:2
12:21, 28:26, 10:15
Harmonogram mężczyzn/Men schedule
Grupa A/Pool A
12:00
Boisko. 1 Lewandowski/Zdybek (POL) – Korycki/Wawrzyńczyk (POL) 2:0
23:21, 21:16
B. 2 Roberts/Caldwell (USA) – Juchnevic/Vasiljev (LTU) 1:2
21:17, 14:21, 10:15
Grupa B/Pool B
12:50
B. 1 Fuller/O’Dea, S. (NZL) – Kruk/Miszczuk (POL) 2:1
21:17, 23:25, 15:10
B. 2 Trummer/Friedl, F. (AUT) – Denysenko/Iemelianchyk (UKR) 2:0
21:19, 21:18
Grupa C/Pool C
13:40
B. 2 Popov/Reznik (UKR) – Kanellos/Mandilaris A. (GRE) 2:0
21:19, 21:19
B. 1 Szałankiewicz/Florczyk (POL) – Monfort/Pérez (ESP) 2:0
21:18, 21:14
Grupa D/Pool D
14:30
B. 2 Huerta, P./Jiménez (ESP) – Huster/Sagstetter (GER) 2:0
21:19, 25:23
B. 1 Stankevicius/Knasas (LTU) – Janiak/Brożyniak (POL) 2:0
21:17, 21:16
25 czerwca 2022 / 25 JUN 2022
Harmonogram kobiet/Women schedule
12:30
B.1 Mardones/Natalia (CHI) – Ceynowa/Jundziłł (POL) 1:2
21:19, 18:21, 8:15
B.2 Turner/Gaffney (USA) – Paulikiene/Erika (LTU) 1:2
21:17, 25:27, 17:19
13:20
B.2 Klinke/Ottens (GER) – Dumbauskaite/Grudzinskaite (LTU) 0:2
16:21, 17:21
B.1 Sinisalo, I./Sinisalo, S. (FIN) – Gruszczyńska/Wachowicz (POL) 0:2
18:21, 16:21
ćwierćfinały
16:10
Kraft/Stockman USA – Ceynowa/Jundziłł (POL) 2:0
21:16, 21:11
Paulikiene/Erika (LTU) – Bauer/Horton (USA) 1:2
19:21, 21:12, 7:15
17:00
Khmil/Lazarenko (UKR) – Dumbauskaite/Grudzinskaite (LTU) 2:0
21:18, 21:18
Gruszczyńska/Wachowicz (POL) – Kociołek/Łodej (POL) 2:0
21:18, 21:15
Harmonogram mężczyzn/Men schedule
Grupa A/Pool A
9:00
Boisko. 1 Lewandowski/Zdybek (POL) – Juchnevic/Vasiljev (LTU) 0:2
13:21, 11:21
10:40
B. 2 Korycki/Wawrzyńczyk (POL) – Roberts/Caldwell (USA) 2:0
29:27, 21:10
Grupa B/Pool B
9:00
B. 2 Fuller/O’Dea, S. (NZL) – Trummer/Freidl, F. (AUT) 2:1
21:17, 15:21, 15:13
11:30
B. 1 Kruk/Miszczuk (POL) – Denysenko/Iemelianchyk (UKR) 2:0
21:12, 21:5 injury team B
Grupa C/Pool C
9:50
B. 1 Popov/Reznik (UKR) – Szałankiewicz/Florczyk (POL) 2:1
17:21, 21:16, 15:9
11:30
B. 2 Kanellos/Mandilaris A. (GRE) – Monfort/Perez (ESP) 2:1
12:21, 28:26, 15:13
Grupa D/Pool D
9:50
B. 2 Huerta, P./Jimenez (ESP) – Stankevicius/Knasas (LTU) 1:2
16:21, 21:18, 9:15
10:40
B. 1 Huster/Sagstetter (GER) – Janiak/Brożyniak (POL) 1:2
19:21, 23:21, 10:15
Baraże:
14:30
Janiak/Brożyniak (POL) – Lewandowski/Zdybek (POL) 1:2
21:19, 14:21, 13:15
Szałankiewicz/Florczyk (POL) – Korycki/Wawrzyńczyk 2:1
16:21, 21:18, 15:13
15:20
Kruk/Miszczuk (POL) – Huerta/Jimenez (ESP) 2:0
21:19, 21:17
Trummer/Friedl (AUT) – Kanellos/Mandilaris (GRE) 2:0
21:16, 21:17
ćwierćfinały:
17:50
Lewandowski/Zdybek (POL) – Popov/Reznik (UKR) 1:2
21:16, 21:23, 14:16
Szałankiewicz/Florczyk (POL) – Fuller/O’Dea S. (NZL) 2:0
21:12, 21:17
18:40
Juchnevic/Vasiljev (LTU) – Kruk/Miszczuk (POL) 2:1
21:16, 20:22, 15:13
Stankevicius/Knasas (LTU) – Trummer/Friedl (AUT) 2:0
21:13, 21:16
26 czerwca 2022 / 26 JUN 2022
Harmonogram kobiet/Women schedule
Półfinały/Semi-finals
9:00
B. 1 Khmil/Lazarenko (UKR) – Gruszczyńska/Wachowicz (POL) 2:0
25:23, 21:11
B. 2 Kraft/Stockman (USA) – Bauer/Horton (USA) 2:0
21:14, 21:16
Mecz o 3. miejsce/Match for 3rd place
11:00
B.1 Gruszczyńska/Wachowicz (POL) – Bauer/Horton (USA) 2:0
23:21, 21:17
Finał/Final
13:00
B.1 Khmil/Lazarenko (UKR) – Kraft/Stockman (USA) 1:2
17:21, 36:34, 11:15
Harmonogram mężczyzn/Men schedule
Półfinały/Semi-finals
10:00
B. 1 Stankevicius/Knasas (LTU) – Szałankiewicz/Florczyk (POL) 0:2
16:21, 12:21
B. 2 Juchnevic/Vasiljev (LTU) – Popov/Reznik (UKR) 1:2
21:16, 15:21, 13:15
Mecz o 3. miejsce/Match for 3rd place
12:00
B. 1 Stankevicius/Knasas (LTU)- Juchnevic/Vasiljev (LTU) 2:0
21:19, 21:13
Finał/Final
14:00
B. 1 Popov/Reznik (UKR) – Szałankiewicz/Florczyk (POL) 0:2
13:21, 18:21
Prawdziwa wizytówka Białegostoku. Początki pałacu sięgają XVI wieku, jednak dzisiejszy wygląd polskiego Wersalu to kwestia jego odbudowy, która nastąpiła w latach 1946-1960, po tym jak Pałac został zniszczony w trakcie II Wojny Światowej. Dzisiejszy pałac jest siedzibą Uniwersytetu Medycznego.
Rynek w Białymstoku ma ten plus, że cały obszar jest wyłączony z ruchu, co niewątpliwie sprzyja spacerom. Rynek jest otoczony przez spójnie ze sobą architektonicznie budynki, a na jego środku znajdują się sporych wymiarów budynek Ratusza.
Ogrody znajdują się dachu bardzo interesującego budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej. W ogrodach wykorzystano bardzo mocno roślinność z regionu Podlasia.
Katedra jest złożona z dwóch budynków, które wyraźnie się od siebie odcinają. Co ciekawe, są one spójne ze sobą architektonicznie. Pierwszy budynek pochodzi z XVII wieku, z kolei drugi na początku ubiegłego stulecia. Jest to najstarsza murowana budowla w Białymstoku.
.