Showtime VolleyShowtime Volley

Showtime Volley – pierwszy w Polsce turniej KING OF THE COURT, który odbędzie się w Myślenicach 7 sierpnia 2021. Początek o 15:00, a zakończenie o 21:00 przy sztucznym świetle!

King of the Court to siatkówka plażowa w innowacyjnej formule, w której gra się na czas, a w meczu, w systemie rotacyjnym, bierze udział jednocześnie… pięć drużyn.

Boisko podzielone jest na dwie strefy: strefa zwycięzców i strefa pretendentów, a punkty zdobywa się wyłącznie przebywając w strefie zwycięzców.

Pierwszy turniej w tej formule odbył się w 2017 roku. Dyscyplina rozwija się niezwykle dynamicznie, o czym świadczą zakusy światowej federacji siatkówki (FIVB), która chce, aby w niedalekiej przyszłości stała się ona dyscypliną olimpijską!

Chcemy, aby był to premierowy siatkarski turniej w Polsce, który wzbogaci licytacja gadżetów i koszulek na szczytny cel.

Liczymy także na zaangażowanie kibiców, których zaprosimy do wspólnej zabawy, aby wybrali zespół, któremu będą kibicować. Zainteresowani otrzymają pomarańczowe/niebieskie/czerwone lub zielone klaskacze. Kibice zwycięskiej drużyny otrzymają kosz produktów naszych partnerów.

Dlaczego King of the Court?
Chcemy sprawdzić potencjał i zainteresowanie tym widowiskowym wydarzeniem u nas w Polsce.

Wideo


Zapowiedź King of the Court Utrecht 2021


King of the Court Utrecht 2020 – finał mężczyzn