MediaMedia – kontakt

Media zainteresowane otrzymywaniem bieżących informacji prasowych z tegorocznych turniejów Plaża Open 2021, zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Wszelkie informacje dotyczące turniejów Plaża Open 2021, rozgrywanych w ramach Grand Prix Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn można uzyskać od następujących osób odpowiedzialnych za kontakty z mediami:

Danuta Rękawica
media@plazaopen.pl
tel. +48 501 042 496

Paweł Olejarczyk
media@plazaopen.pl
tel. +48 518 835 058

Piotr Bąk
media@plazaopen.pl
tel. +48 660 616 576

Szczegółowe informacja dotyczące systemu rozgrywek można znaleźć w dziale Dla Uczestników -> Informacje praktyczne, a także na dedykowanych podstronach dla każdego turnieju: Cieszyn, Myślenice, Kołobrzeg, Białystok.

Akredytacje

Aby uzyskać akredytację prasową, należy wypełnić formularz akredytacyjny i odesłać go na adres e-mail media@plazaopen.pl. W tytule wiadomości proszę podać nazwę miasta, którego dotyczy formularz.

W celu odebrania akredytacji należy zgłosić się do biura prasowego (czarny namiot z napisem MEDIA), znajdującego się na terenie miasteczka Plaża Open.

Akredytacja umożliwia poruszanie się po strefach niedostępnych dla kibiców, dostęp do siatkarek i siatkarzy, możliwość rejestracji materiałów telewizyjnych na tle ścianki prasowej.

Biuro prasowe Plaża Open w miejscu rozgrywania turnieju wyposażone jest w drukarkę oraz dostęp do Internetu (sieć Wi-Fi).

Do pobrania

Formularz akredytacyjny – Plaża Open 2021:
DOCX | PDF

Grafika Plaża Open 2021 – do pobrania:
Logo w dwóch wersjach: PDF
Złote logo: PNG
Białe logo: PNG
Białe logo na złotym tle: PNG
Grafika Plaży Open 2021: JPG