FAQ

Przedstawiamy zbiór najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami (FAQ – ang. frequently asked questions) dotyczących turniejów cyklu Plaża Open – Grand Prix w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.

Jeżeli nie możesz znaleźć w poniższym FAQ odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do nas: biuro@bdbevent.pl lub poprzez podstronę Organizatorzy.

Kto może wziąć udział w turniejach z cyklu Plaża Open 2022?

W turnieju może wziąć każda osoba, która nie posiada przeciwwskazań medycznych do udziału w turniejach sportowych oraz w zgłosi się do turnieju poprzez system zgloszenia.bdbevent.pl, akceptując jednocześnie regulamin turniejów Plaża Open 2022.

Gdzie zostaną rozegrane turnieje Plaża Open w 2022 roku?

Turnieje Plaża Open 2022 zostaną rozegrane w następujących miastach:
– 15-17 czerwca 2022 – Łódź, Manufaktura
– 1-3 lipca 2022 – Český Těšín/Cieszyn
– 8-10 lipca 2022 – Myślenice, Zarabie

W jaki sposób mogę zgłosić się na turniej Plaża Open 2022?

Zgłoszenia do turniejów Plaża Open 2022 prowadzone są wyłącznie poprzez system https://zgloszenia.bdbevent.pl/ Szczegółowe informacje znajdują się na podstronie Dla Uczestników -> Zgłoszenia

Jakim systemem będą rozgrywane eliminacje i turniej główny?

Szczegółowe informacje o systemie rozgrywek można znaleźć w dziale Informacje praktyczne, a także w regulaminie Plaży Open 2022.

Czy jest wymagane zaświadczenie lekarskie?

Nie wymagamy zaświadczenia lekarskiego. W turnieju może wziąć każda osoba, która nie posiada przeciwwskazań medycznych. Przed turniejem należy wypełnić specjalne oświadczenie.

Czy będzie dostępny catering dla zawodników?

Nie, w 2022 roku catering dla zawodników nie będzie wydawany.

Jak można zarezerwować boiska do przeprowadzenia treningu?

Boiska do przeprowadzenia treningu można rezerwować w biurze prasowym do godziny 18:00. Istnieje również możliwość zapisu elektronicznego poprzez adres media@plazaopen.pl. Boiska będą rezerwowane dla dwóch par na jedną godzinę.

Gdzie i do kiedy można składać wnioski o Dziką Kartę?

Wnioski o dziką kartę można składać w terminach podanych na podstronie Dla Uczestników -> Dzika Karta, poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza.

Kiedy i gdzie będą opublikowane zdjęcia z turnieju Plaża Open 2022?

Wszystkie zdjęcia z turnieju zostaną opublikowane na fanpage’u Plaży Open na Facebooku po zakończeniu turnieju.

Gdzie można oglądać mecze z turniejów Plaża Open 2022?

Mecze są dostępne na kanale YouTube – BDB EVENT https://www.youtube.com/channel/UCgvh3s7ZWtqNEmNCru3wKeQ. Transmisję z finałów każdego turnieju będzie można zobaczyć w TVP SPORT i na sport.tvp.pl.

Ile wynosi opłata startowa na Plaży Open?

50 zł/para

Czy zawodnicy/zawodniczki otrzymują koszulki?

Tak, siatkarski/siatkarze otrzymują komplet koszulek w pierwszym dniu turnieju po opłaceniu opłaty startowej w wysokości 50 zł/para.

Czy jest zapewniony posiłek dla siatkarek/siatkarzy?

Nie, ale możemy wskazać przyjazne miejsca do zjedzenia obiadu. Jeżeli coś się zmieni będziemy informować o tym zawodników.

Czy można kupić koszulki turniejowe/topy?

Tak, można zakupić koszulki turniejowe i topy.

Czy siatkarze/siatkarki otrzymują identyfikator?

Tak, siatkarze/siatkarki otrzymują identyfikator pierwszego dnia w biurze zawodów. Jest on niezbędny do przemieszczania się po terenie, na którym rozgrywany jest turniej.