Turniej męski ponownie z gwiazdorską obsadą! Pełną listę drużyn oraz harmonogram eliminacji znajdziecie poniżej 👇
Turniej główny:
R1: Jędrzej Brożyniak/Piotr Janiak
R2: Bartosz Lewicki/Tomasz Maziarek
R3: Michał Kądzioła/Wiktor Mielczarek
R4: Jarosław Lech/Michał Korycki
R5: Maciej Kałuża/Paweł Lewandowski
R6: Filip Brandt/Janusz Prus
R7: Piotr Kantor/Bartosz Łosiak
R8 (DK): Mateusz Łabuz/Tomasz Dudek
W eliminacjach zagrają:
R9: Roman Andrys/Adam Andrys
R10: Jakub Nowak/Mateusz Florczyk
R11: Maciej Rudol/Miłosz Kruk
R12: Karol Szczepanik/Kamil Warzocha
R13: Jakub Zdybek/Sebastian Kaczmarek
R14: Piotr Groszek/Jan Krasiński
R15: Jakub Szałankiewicz/Mateusz Lesiecki
R16: Martin Chiniewicz/Tomasz Jaroszczak
R17: Tomasz Wierzbicki/Mateusz Bury
R18: Mariusz Prudel/Jakub Kurowski
R19: Aleksander Czachorowski/Filip Lejawa
R20: Piotr Słonina/Mateusz Zarankiewicz
R21: Kamil Waszczuk/Daniel Popiela
R22: Jacek Rejno/Beniamin Olechnowicz
R23: Tobiasz Kaniewski/Maciej Włodarczyk
R24: Tomasz Ćwiertnia/Maciej Westfal
R25: Artur Motyl/Krzysztof Zięba
R26: Adrian Potoniec/Tomasz Dylowicz
R27: Krystian Kowalik/Oliwer Kowalik
R28: Przemysław Paliwoda/Kamil Gąsiorowski
R29: Jakub Krzemiński/Jakub Serewis
R30: Bartosz Dudek/Zenon Matras
R31: Artur Kosarzycki/Damian Knaga
R32: Maksymilian Kowalik/Szymon Pasionek
R33: Maciej Tupta/Aleksander Słonina
R34: Jacek Kromka/Szymon Ścisłowicz
Harmonogram eliminacji:
- 09:00 Artur Motyl/Krzysztof Zięba – Tomasz Ćwiertnia/Maciej Westfal 0:2 (6:21, 6:21)
- 09:00 Tomasz Wierzbicki/Mateusz Bury – Maksymilian Kowalik/Szymon Pasionek 2:0 (21:15, 21:11)
- 09:45 Aleksander Słonina/Maciej Tupta – Martin Chiniewicz/Tomasz Jaroszczak 0:2 (14:21, 12:21)
- 09:45 Jakub Krzemiński/Jakub Serewis – Piotr Słonina/Mateusz Zarankiewicz 0:2 (12:21, 15:21)
- 10:30 Kamil Waszczuk/Daniel Popiela – Przemysław Paliwoda/Kamil Gąsiorowski 2:1 (21:13, 17:21, 15:11)
- 10:30 Krystian Kowalik/Oliwier Kowalik – Jacek Rejno/Beniamin Olechnowicz 2:1 (20:22, 21:19, 15:10)
- 11:15 Aleksander Czachorowski/Filip Lejawa – Bartosz Dudek/Zenon Matras 0:2 (19:21, 19:21)
- 12:00 Jakub Szałankiewicz/Mateusz Lesiecki – Jacek Kromka/Szymon Ścisłowicz 2:0 (21:9, 21:17)
- 12:45 Artur Kosarzycki/Damian Knaga – Mariusz Prudel/Jakub Kurowski 0:2 (16:21, 13:21)
- 13:30 Tobiasz Kaniewski/Maciej Włodarczyk – Adrian Potoniec/Tomasz Dylowicz 2:0 (21:5, 21:18)
- 13:30 Adam Andrys/Roman Andrys – Tomasz Ćwiertnia/Maciej Westfal 2:0 (21:17, 21:15)
- 14:15 Tomasz Wierzbicki/Mateusz Bury – Martin Chiniewicz/Tomasz Jaroszczak 1:2 (13:21, 21:9, 11:15)
- 14:15 Jakub Zdybek/Sebastian Kaczmarek – Piotr Słonina/Mateusz Zarankiewicz 2:0 (21:0, 21:0)
- 15:00 Kamil Waszczuk/Daniel Popiela – Karol Szczepanik/Kamil Warzocha 2:0 (21:15, 21:18)
- 15:00 Maciej Rudol/Miłosz Kruk -Krystian Kowalik/Oliwer Kowalik 2:0 (21:8, 21:14)
- 15:45 Bartosz Dudek/Zenon Matras – Piotr Groszek/Jan Krasiński 1:2 (17:21, 21:19, 11:15)
- 15:45 Mateusz Lesiecki/Jakub Szałankiewicz – Mariusz Prudel/Jakub Kurowski 2:0 (22:20, 21:19)
- 16:30 Tobiasz Kaniewski/Maciej Włodarczyk – Jakub Nowak/Mateusz Florczyk 0:2 (17:21, 17:21)