Plaża Open w Zamościu coraz bliżej! Na początek turniej amatorów

13735587_1239090766149836_6312544751601184979_o

Od piątku do niedzieli Plaża Open przeniesie się do Zamościa, gdzie rozegramy kolejny turniej eliminacyjny mistrzostw Polski. Najpierw na piach wybiegną jednak amatorzy, którzy w czwartek będą mogli poczuć się jak profesjonaliści.

Podobne zawody organizowaliśmy w Dąbrowie Górniczej i zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania. Do turnieju zgłosiło się dużo więcej par, niż wyznaczał limit. Na boiskach można było zobaczyć naprawdę wysoki poziom siatkówki plażowej. Co ciekawe, w czwórce znalazła się para mikstów, co tylko potwierdza, że na południu Polski plażówka jest bardzo popularna i świetnie grają w nią nie tylko mężczyźni, ale również kobiety.

W Zamościu będzie podobnie. We wtorek na liśćie zgłoszeń mieliśmy aż 24 pary. W zawodach zagra pierwszych 16 (mamy kategorię OPEN, bez podziału na płeć), choć w przypadku niestawienia się lub kontuzji, na miejsce takiej drużyny wejdzie kolejna z listy rezerwowej. Każdy uczestnik otrzyma koszulkę Plaży Open, w której zawodnicy grają w eliminacjach mistrzostw Polski. Przewidziane są również nagrody rzeczowe, m.in. od naszego wieloletniego partnera – firmy Martes Sport.

Początek zawodów o godz. 14.30. Turniej odbędzie się na boiskach na rynku oraz na obiektach OSiR.

Zobacz także...