Niezbędnik kibica – harmonogram gier na sobotę

KPS_3674 (Custom)

Poniżej przedstawiamy rozpiskę gier na sobotę + drabinki. Na samym dole znajduje się rozkład meczów na konkretnych boiskach. Boisko nr 4 znajduje się na terenie AQUAPARK Fala.

🎬Transmisja live:
🔥Boisko główne: https://www.youtube.com/watch?v=mfi2BFAuDIg 🏐
🔥Boisko nr 3: https://www.youtube.com/watch?v=aIUlRiwqAAQ 🏐
Wyniki live dostępne na stronie: bdbevent.pl/wyniki

Turniej główny kobiet:

Boisko nr 3:

9:00 Mecz nr. 1: Słonecka/Gierczyńska – Sobór/Klajman

Mecz nr 2: Zielińska/Zielińska – Antczak/Kozłowska

Mecz nr 3: Makaruk/Szmigielska – Kałużna/Luftner

Mecz nr 4: Gajtkowska/Wiśniewska – Herrmann/Perowicz

Mecz nr 9: Słonecka/Gierczyńska – Antczak/Kozłowska

Mecz nr 10: Makaruk/Szmigielska – Gajtkowska/Wiśniewska

Mecz nr. 21

Mecz nr. 22

Boisko nr 4:

9:00 Mecz nr 5: Bednarek/Kirszenstein – Brytkowska/Sardygiewicz

Mecz nr 6: Ciesielska/Jochym – Radkowiak-Kiedacz/Szajewska-Skuta

Mecz nr 7: Bilicka/Nowak – Kołodziejczyk/Miązek

Mecz nr 8: Makaruk/Krawczyk – Wołoszyn/Kujawska

Mecz nr 11: Bednarek/Kirszenstein – Ciesielska/Jochym

Mecz nr 12: Bilicka/Nowak – Wołoszyn/Kujawska

Mecz nr 13: Makaruk/Krawczyk – Kołodziejczyk/Miązek

Mecz nr 14: Radkowiak-Kiedacz/Szajewska-Skuta

Mecz nr 15: Gajtkowska/Wiśniewska -Kałużna/Luftner

Mecz nr 16: Zielińska/Zielińska – Sobór/Klajman

Mecz nr 17: Makaruk/Krawczyk – Herrmann/Perowicz

Mecz nr 18:

Mecz nr 19:

Mecz nr 20:

 

Mecz nr 23 Boisko główne

Mecz nr 24 Boisko nr 2

Turniej główny mężczyzn:

Boisko nr 1:

9:00 Mecz nr 1: Ilewicz/Zdybek – Gregorowicz/Janikowski

Mecz nr 3: Pasiński/Niewiadomski – Milczarek/Malicki

Mecz nr 5: Zarankiewicz/Paszkowski – Kaczmarski/Skoneczny

Mecz nr 7: Oleksy/Słomian – Brandt/Prus

Mecz nr 9: Ilewicz/Zdybek -Stępień/Kozłowski

Mecz nr 11: Zarankiewicz/Paszkowski – Mariański/Pietraszko

Mecz nr 13: Głowacki/Maluchnik – Oleksy/Słomian

Mecz nr 17:

Mecz nr 19:

Mecz nr 21:

Mecz nr 23:

Boisko nr 2:

9:00 Mecz nr 2: Stępień/Kozłowski – Nowak/Florczyk

Mecz nr 4: Mielczarek/Tyszka – Kapuśniak/Czubiński

Mecz nr 6: Podborączyński/Lorenc – Mariański/Pietraszko

Mecz nr 8: Głowacki/Maluchnik – Kujawiak/Malec

Mecz nr 10: Milczarek/Malicki – Kapuśniak/Czubiński

Mecz nr 12: Brandt/Prus – Kujawiak/Malec

Mecz nr 14: Podborączyński/Lorenc – Kaczmarski/Skoneczny

Mecz nr 16: Florczyk/Nowak – Gregorowicz/Janikowski

Mecz nr 20:

Mecz nr 22:

Mecz nr 24:

 

turniej_mezczyzn

turniej_kobiet

rozpiska

Zobacz także...