Nie tylko siatkówka plażowa!

kabaret-lowcy-b-2013 0

Już w najbliższy weekend w Legionowie mistrzowskie emocje z siatkówką plażową. W programie turnieju, oprócz rozgrywek sportowych, znajdziecie także wiele innych atrakcji, z występem kabaretu Łowcy.B na czele!

Na wszystkie osoby, które pojawią się przy boiskach do siatkówki plażowej obok Areny Legionowo, czekają liczne konkursy z nagrodami, warsztaty taneczne oraz strefa animacji.

W niedzielę około godziny 19:00 na boisku głównym pojawi się kabaret Łowcy.B!

Program turnieju:

Sobota, 27.06.2015
08:00 – Weryfikacja zgłoszeń do eliminacji kobiet i mężczyzn
08:30 – Odprawa techniczna dla siatkarek i siatkarzy
09:00Eliminacje kobiet i mężczyzn
10:00 – 18:00 – Strefa Animacji dla najmłodszych kibiców, świetna zabawa oraz konkursy z nagrodami
12:00Spotkanie/warsztaty taneczne TITO z dziećmi
13:00 – 13:15 – Oficjalne otwarcie turnieju Plaża Open (boisko główne – przy trybunach)
Otwarcie: Prezydent Miasta, Ambasador Plaża Open, podczas otwarcia konkurs dla kibiców
13:15 – 16:00Eliminacje kobiet i mężczyzn
14:00 – 14:10Układ TITO – prezentacja układu tanecznego
14:10 – 14:20Konkurs HI TEC – „Zagrywka do celu”
16:30Eliminacje kobiet i mężczyzn
18:00Warsztaty dla wszystkich z TITO
19:30 – Zakończenie dnia turniejowego

Niedziela, 28.06.2015
08:00 – Weryfikacja zgłoszeń do Turnieju Głównego kobiet i mężczyzn
08:30 – Odprawa techniczna dla siatkarzy i siatkarek
09:00 – 14:00Turniej Główny kobiet i mężczyzn
10:00 – 18:00 – Strefa Animacji dla najmłodszych kibiców, niespodzianki, świetna zabawa oraz konkursy z nagrodami
12:00Spotkanie/warsztaty taneczno TITO z dziećmi
14:00Układ TITO – prezentacja układu tanecznego
14:00 – 14:10Konkurs SK BANK
14:15 – 15:30Turniej Główny kobiet i mężczyzn
15:30 – MECZ GWIAZD – boisko główne
16:00 – 16:10Konkurs SK BANK
16:10 – 20:00Turniej Główny kobiet i mężczyzn
18:00 Warsztaty taneczna dla wszystkich z TITO
19:00Występ Kabaretu Łowcy.B

Poniedziałek, 29.06.2015
11:00 – 11:45Ćwierćfinały kobiet i mężczyzn
11:45Układ taneczny z TITO
11:55 – 12:45Ćwierćfinały kobiet i mężczyzn
12:00Spotkanie/warsztaty TITO z dziećmi
12:55 – 13:45Półfinały kobiet i mężczyzn
13:55 – 14:45Półfinały kobiet i mężczyzn
14:50 – 15:20Warsztaty taneczne Spokey z TITO dla każdego
15:25 – 16:15Mecz o 3. miejsce kobiet
16:15 – 16:50Siatkarski Szoł z Bartoszem Gajdą (Łowcy.B) – mecz Vylleybalon
17:00 – 17:50Mecz o 3. miejsce mężczyzn (TVP Sport)
17:55 – 18:00Pokaz taneczny TITO
17:55 – 18:40FINAŁ KOBIET (TVP Sport)
18:50 – 19:00 – Konkursy dla publiczności
19:00 – 19:45FINAŁ MĘŻCZYZN (TVP Sport)
19:50 – 19:55 – Ceremonia dekoracji i zakończenia turnieju
20:05 – Konferencja Prasowa – z udziałem zwycięzców, przedstawicieli miasta oraz organizatora.

Program minutowy zawodów może ulec zmianie.

Zobacz także...