fbpx

Harmonogram turnieju męskiego w Białymstoku

Już jutro w Białymstoku rozpocznie się turniej główny turnieju męskiego. Do rywalizacji stanie 16 par, wśród których znalazł się między innymi pierwszy Chorwat w historii Plaży Open – Josip Pribanic.

Program turnieju głównego Mężczyzn „Plaża Open” Białystok

22.08.2020

1: Michał Kądzioła/Wiktor Mielczarek – Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki 2:0 (21:7, 21:11)

2: Rafał Maluchnik/Paweł Pietkiewicz – Tomasz Waligóra/Michał Sadowski 2:0 (22:20, 21:17)

3: Piotr Groszek/Jan Krasiński – Piotr Ilewicz/Josip Pribanic 1:2 (20:22, 21:15, 8:15)

4: Dominik Poznański/Bartosz Sobstyl – Jakub Nowak/Mateusz Florczyk 2:0 (21:17, 21:17)

5: Bartosz Lewicki/Tomasz Maziarek – Piotr Strożek/Adam Chrobot 2:0 (21:13, 21:10)

6: Piotr Staniszewski/Marcin Putra – Karol Szczepanik/Kamil Warzocha 0:2 (14:21, 13:21)

7: Jakub Zdybek, Adrian Niewiadomski – Dawid Strzyżewski/Przemysław Pińczak 2:0 (21:9, 21:18)

8: Igor Ciemachowski/Adam Sobstyl – Jarosław Lech/Michał Korycki 1:2 (14:21, 23:21, 19:21)

9: Michał Kądzioła/Wiktor Mielczarek – Rafał Maluchnik/Paweł Pietkiewicz 1:2 (21:19, 16:21, 9:15)

10: Piotr Ilewicz/Josip Pribanic – Dominik Poznański/Bartosz Sobstyl 2:0 (21:17, 21:13)

11: Bartosz Lewicki/Tomasz Maziarek – Karol Szczepanik/Kamil Warzocha 2:1 (18:21, 21:17, 15:8)

12: Jakub Zdybek/Adrian Niewiadomski – Jarosław Lech/Michał Korycki 0:2 (16:21, 13:21)

13: Igor Ciemachowski/Adam Sobstyl – Dawid Strzyżewski/Przemysław Pińczak 2:0 (21:7, 21:12)

14: Piotr Staniszewski/Marcin Putra – Piotr Strożek/Adam Chrobot 1:2 (21:17, 17:21, 9:15)

15: Jakub Nowak/Mateusz Florczyk – Piotr Groszek/Jan Krasiński 2:1 (17:21, 21:16, 15:10)

16: Tomasz Waligóra/Michał Sadowski – Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki 2:0 (21:15, 21:17)

17: Igor Ciemachowski/Adam Sobstyl – Dominik Poznański/Bartosz Sobstyl 2:0 (21:12, 21:18)

18: Piotr Strożek/Adam Chrobot – Michał Kądzioła/Wiktor Mielczarek 0:2 (12:21, 19:21)

19: Jakub Nowak/Mateusz Florczyk – Jakub Zdybek/Adrian Niewiadomski 0:2 (17:21, 19:21)

20: Tomasz Waligóra/Michał Sadowski – Karol Szczepanik/Kamil Warzocha 2:0 (21:12, 21:17)

21: Rafał Maluchnik/Paweł Pietkiewicz – Piotr Ilewicz/Josip Pribanic 2:0 (21:16, 21:18)

22: Bartosz Lewicki/Tomasz Maziarek – Jarosław Lech/Michał Korycki 0:2 (11:21, 16:21)

23: Igor Ciemachowski/Adam Sobstyl – Michał Kądzioła/Wiktor Mielczarek 2:0 (22:20, 21:16)

24: Jakub Zdybek/Adrian Niewiadomski – Tomasz Waligóra/Michał Sadowski 0:2 (17:21, 24:26)

Niedziela:

25: Bartosz Lewicki/Tomasz Maziarek – Igor Ciemachowski/Adam Sobstyl 1:2 (22:20, 18:21, 13:15)

26: Tomasz Waligóra/Michał Sadowski – Piotr Ilewicz/Josip Pribanic 1:2 (21:18, 14:21, 13:15)

27: Półfinał: Rafał Maluchnik/Paweł Pietkiewicz – Igor Ciemachowski/Adam Sobstyl 2:0 (21:14, 21:17)

28: Półfinał: Michał Korycki/Jarosław Lech – Piotr Ilewicz/Josip Pribanic 2:1 (21:18, 15:21, 15:11)

29: Mecz o 3. miejsce: Igor Ciemachowski/Adam Sobstyl – Piotr Ilewicz/Josip Pribanic 1:2 (22:24, 21:16, 12:15)

30: Finał: Rafał Maluchnik/Paweł Pietkiewicz – Michał Korycki/Jarosław Lech 1:2 (21:23, 21:14, 12:15)

Klasyfikacja końcowa:

1Lech / Korycki
2Maluchnik / Pietkiewicz
3Ilewicz / Pribanic
4Ciemachowski / Sobstyl A.
5Lewicki / Maziarek
5Sadowski / Waligóra
7Kądzioła / Mielczarek
7Zdybek / Niewiadomski
9Poznański / Sobstyl B.
9Strożek / Chrobot
9Nowak / Florczyk
9Szczepanik / Warzocha
13Strzyżewski / Pińczak
13Staniszewski / Putra
13Groszek / Krasiński
13Szypryt / Szulecki