fbpx

Harmonogram turnieju kobiet w Białymstoku

Urokliwe białostockie „Dojlidy” będą świadkiem czwartego, a zarazem finałowego turnieju tegorocznego cyklu Plaża Open. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem sobotnich zmagań wśród kobiet.

1: Aleksandra Zdon/Paulina Biranowska – Aleksandra Sikorska/Monika Kaczorowska 2:0 (21:14, 21:11)

2: Aleksandra Chyła/Kinga Legieta – Karina Jakuć/Agnieszka Makaruk 1:2 (21:12, 18:21, 18:20)

3: Małgorzata Ciężkowska/Melania Marcinowska – Justyna Łukaszewska/Olga Klocek 0:2 (17:21, 14:21)

4: Paulina Szymańska/Katarzyna Szymoniak – Aleksandra Stadnik/Patrycja Jundziłł 2:1 (21:19, 18:21 15:5)

5: Michalina Tokarska/Magdalena Szczytowicz – Julia Kielak/Maja Kruczek 2:0 (21:10, 21:14)

6: Weronika Antczak/Justyna Kozłowska – Magdalena Rapacz-Matras/Małgorzata Szajewska-Skuta 0:2 (15:21, 18:21)

7: Zuzanna Bielak/Aleksandra Chudzik – Dominika Bilicka/Kamila Klajman 2:0 (21:14, 21:17)

8: Agnieszka Radkowiak-Kiedacz/Zuzanna Herrmann – Jagoda Gruszczyńska/Marta Łodej 0:2 (9:21, 16:21)

9: Aleksandra Zdon/Paulina Biranowska – Karina Jakuć/Agnieszka Makaruk 2:0 (21:11, 21:15)

10: Justyna Łukaszewska/Olga Klocek – Paulina Szymańska/Katarzyna Szymoniak 2:0 (22:20, 21:12)

11: Michalina Tokarska/Magdalena Szczytowicz – Magdalena Rapacz-Matras/Małgorzata Szajewska-Skuta 1:2 (21:17, 25:27, 7:15)

12: Zuzanna Bielak/Aleksandra Chudzik – Jagoda Gruszczyńska/Marta Łodej 0:2 (14:21, 19:21)

13: Agnieszka Radkowiak-Kiedacz/Zuzanna Herrmann – Dominika Bilicka/Kamila Klajman 2:1 (21:15, 18:21, 15:8)

14: Weronika Antczak/Justyna Kozłowska – Julia Kielak/Maja Kruczek 2:0 (21:18, 21:14)

15: Aleksandra Stadnik/Patrycja Jundziłł – Małgorzata Ciężkowska/Melania Marcinowska 2:0 (21:19, 21:19)

16: Aleksandra Chyła/Kinga Legieta – Aleksandra Sikorska/Monika Kaczorowska 2:0 (21:16, 21:12)

17: Agnieszka Radkowiak-Kiedacz/Zuzanna Herrmann – Paulina Szymańska/Katarzyna Szymoniak 2:1 (16:21, 23:21, 15:9)

18: Weronika Antczak/Justyna Kozłowska – Karina Jakuć/Agnieszka Makaruk 0:2 (17:21, 20:22)

19: Aleksandra Stadnik/Patrycja Jundziłł – Zuzanna Bielak/Aleksandra Chudzik 2:0 (21:19, 21:15)

20: Aleksandra Chyła/Kinga Legieta – Michalina Tokarska/Magdalena Szczytowicz 2:1 (21:12, 19:21, 17:15)

21: Aleksandra Zdon/Paulina Biranowska – Justyna Łukaszewska/Olga Klocek 2:1 (21:18, 18:21, 15:12)

22: Magdalena Rapacz-Matras/Małgorzata Szajewska-Skuta – Jagoda Gruszczyńska/Marta Łodej 0:2 (18:21, 15:21)

23: Agnieszka Radkowiak-Kiedacz/Zuzanna Herrmann – Karina Jakuć/Agnieszka Makaruk 2:1 (11:21, 24:22, 22:20)

24: Aleksandra Stadnik/Patrycja Jundziłł – Kinga Legieta/Aleksandra Chyła 0:2 (13:21, 22:24)

Niedziela:

25: Agnieszka Radkowiak-Kiedacz/Zuzanna Herrmann – Magdalena Rapacz-Matras/Małgorzata Szajewska-Skuta 1:2 (21:16, 14:21, 12:15)

26: Aleksandra Chyła/Kinga Legieta – Justyna Łukaszewska/Olga Klocek 2:0 (21:9, 23:21)

27: Półfinał: Aleksandra Zdon/Paulina Biranowska – Magdalena Rapacz-Matras/Małgorzata Szajewska-Skuta 1:2 (21:17, 17:21, 17:19)

28: Półfinał: Jagoda Gruszczyńska/Marta Łodej – Kinga Legieta/Aleksandra Chyła 2:0 (21:10, 21:14)

29: Mecz o 3. miejsce: Aleksandra Zdon/Paulina Biranowska – Kinga Legieta/Aleksandra Chyła 2:0 (22:20, 21:17)

30: Finał: Magdalena Rapacz-Matras/Małgorzata Szajewska-Skuta – Jagoda Gruszczyńska/Marta Łodej 0:2 (16:21, 19:21)

Klasyfikacja końcowa:

1Gruszczyńska / Łodej
2Rapacz-Matras / Szajewska-Skuta
3Zdon / Biranowska
4Legieta / Chyła
5Radkowiak-Kiedacz / Herrmann
5Łukaszewska / Klocek
7Jakuć / Makaruk
7Jundziłł / Stadnik
9Szymańska / Szymoniak
9Antczak / Kozłowska
9Bielak / Chudzik
9Szczytowicz / Tokarska
13Bilicka / Klajman
13Kielak / Kruczek
13Ciężkowska / Marcinowska
13Sikorska / Kaczorowska