fbpx

Dzika Karta

Od sezonu 2019 zmianie ulega system rozstawienia par w turniejach trzy- i dwu- gwiazdkowych. Do turnieju głównego automatycznie z rankingu awansuje 8 par (7 lub 8 najlepszych z rankingu, w zależności od faktu, czy
organizator przyznał dziką kartę, czy też nie). Rozstawienia zespołów dokonuje się na podstawie punktów
rankingowych WSZYSTKICH par grających w turnieju głównym i par awansujących z eliminacji. Uwaga: para z dziką karta (zapis 2.5.3) otrzymuje prawo gry w turnieju głównym, a jej rozstawienie uzależnione jest również od sumy punktów rankingowych! W przypadku równej ilości punktów rankingowych sędzia główny przeprowadza w obecności minimum 3 zawodników uczestniczących w zawodach losowanie decydujące o miejscu rozstawienia.

2.5.3. Dzika karta w turniejach trzy, dwu i jednogwiazdkowych może być przyznana danemu zawodnikowi tylko jeden raz w sezonie. Jeśli w wyniku omyłki lub działania celowego, zawodnik zdobędzie punkty grając z dziką kartą w kolejnych turniejach, punkty dla obu zawodników grających w tej parze w danym turnieju są anulowane.

  1. Na każdy turniej z cyklu Plaża Open 2020 w ramach eliminacji Mistrzostw Polski organizatorzy mają prawo przyznać po jednej „Dzikiej karcie” na turniej mężczyzn i kobiet.
  2. Drużyna, która otrzyma „Dziką kartę” automatycznie kwalifikuje się do Turnieju Głównego.
  3. O „Dziką kartę” ubiegać może się każda drużyna, która poprawnie wypełni „Wniosek o przyznanie dzikiej karty” i wyśle go na dres: media@plazaopen.pl (w tytule wiadomości wpisując: Dzika Karta + miasto, którego wniosek dotyczy).
  4. Termin wysyłania wniosków o przyznanie „dzikiej karty” mija trzy dni przed zakończeniem zgłoszeń na dany turniej do godz. 14:00.
  5. Poniżej dokładne terminy turniejów i daty, do których przyjmowane są wnioski:

Do pobrania:

WNIOSEK- 2020